Strony internetowe Kościan

Tworzymy strony www dla klientów z Kościana i okolic

Strony internetowe Kościan

Tworzymy strony www dla klientów z Kościana i okolic

Oferta dla firm z Kościana

Nasza oferta na stworzenie Strony www dla firm z Kościana stanowi doskonałą promocję na lokalnym rynku!

Dla klientów z Kościana w ramach patriotyzmu lokalnego 5% rabatu na stworzenie strony internetowej i logo!

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych. Oferta dla firm z Kościana i okolic.

MANTIKORA agencja interaktywna z Kościana oferuje wsparcie w szeroko rozumianym marketingu internetowym dla firm z Kościana i okolic w zakresie projektowania graficznego na potrzeby Internetu i druku. Od ponad 12 lat, tworzymy strony www, portale i sklepy internetowe dla kościańskich firm. Projektujemy logo i materiały reklamowe. Wspieramy lokalnych przedsiębiorców i zapraszamy do współpracy szczególnie firmy z powiatu kościańskiego! Nasza oferta na Firmowy Serwis WWW, dotyczy stworzenia lub całkowitej przebudowy istniejącej już strony firmowej (*pod warunkiem, że jest wdrożona na systemie WordPress). Nie czekaj, wyprzedź lokalną i globalną konkurencję z Kościana, przedstaw swoje produkty tak by klienci wybrali właśnie Twoją firmę.

Estetycznie i zgodne z obowiązującymi trendami opisane, graficznie ciekawe, przedstawione produkty czy usługi Twojej firmy to klucz do sprzedażowego sukcesu! *Warunek przebudowy strony na WordPress, oprogramowaniu na licencji Open Source, aktualizowany i wspierany przez programistów na całym świecie! Istnieje możliwość rozbudowy strony i e- Katalogu, aktualizowaniu i moderowaniu. Internetowy Katalog – zobacz naszą ofertę na e-Katalog. To nowoczesne, rozwijane i aktualizowane narzędzie, które zapewni Twoim Klientom, aktualną ofertę usług czy produktów!

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych dla firm z miasta Kościan. Realizujemy zlecenia rzetelnie i profesjonalnie.  Naszą ofertę kierujemy głównie dla niedużych, często rodzinnych firm. Zawsze dbamy o wysoką jakość naszych usług, nawet podczas realizacji firmowych stron internetowych o niewielkim budżecie, szczególnie dla nowo powstałych biznesów! Więcej o nas…

Zapraszamy codziennie od Pn-Pt od 9:00 do 16:00, Soboty od 10:00 do 13:00

Nasze biuro mieści się w Kościanie na ul. Jana Kasprowicza 25

Nie masz czasu w ciągu dnia. Zadzwoń do nas po 16-tej! Jesteśmy dostępni pod telefonem od Pn-Sob. do godziny 19:00, Tel.: (+48) 792 262 205 – Kamil Kondras

Zapytaj o Stronę Internetową! zamów bezpłatną wycenę

Nie masz LOGO?

Jeśli dopiero zaczynasz działalność i nie posiadasz CI (identyfikacji wizualnej swojej firmy) – sprawdź naszą EXTRA ofertę na stworzenie profesjonalnego logo, wizytówek i innych materiałów reklamowych i promocyjnych dla Twojego biznesu.

Gwarantujemy wysoką jakość w przyzwoitej cenie :-)

Internetowy serwis na WordPress

Profesjonalne strony internetowe oparte o CMS WordPress. Specjalna oferta dla firm z Kościana. Proces projektu i wdrożenie panelu administracyjnego, opieka nad serwisem!

Firmowa, wizerunkowa strona internetowa dla firm z Kościana jest najczęściej wybieraną przez klientów

Firmowa strona www opisze misję, historię i cel Twojej firmy a jej aktualna oferta, uwiarygodni Twój biznes w internecie! Zdobądź klientów, poprzez profesjonalną stronę internetową. Dobrze zaprojektowana strona internetowa dla firm z Kościana, zawiera: slajdery, ciekawe animacje, galerie produktów, firmowy blog, formularz, wersje językowe. Pozycjonowanie stron internetowych Kościan. Jeśli chcesz, by Twoja strona znalazła się wysoko w rankingu wyszukiwania Google, powinna zostać zoptymalizowana. Rozbudowywana o nowe treści i aktualizowana. Wybierz ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Przyciągnij nowych klientów poprzez atrakcyjną prezentację usług i produktów w sieci i zostań liderem w branży.

Firmowa strona internetowa dla firm z Kościana i okolic zawiera:


 • Indywidualny projekt graficzny stworzony tylko dla konkretnej strony,
 • Użyteczny serwis internetowy: przyjazny i dostępny dla Twoich klientów
 • Mobilna i responsywna strona – dopasowuje się do różnych urządzeń, na których jest wyświetlana: telefonów i tabletów, desktopów
 • System WordPress, który jest system na BEZPŁATNEJ licencji open source, modernizowany i aktualizowany,
 • Intuicyjny, prosty w edytowaniu treści na stronie panel CMS do zarządzania stroną www,
 • Najnowsze technologie, zawsze sprawdzone dodatki i bezpieczne wtyczki,
 • Bezpieczeństwo strony kopie zapasowe, certyfikaty bezpieczeństwa są u nas w standardzie np. SSL,
 • Wiele popularnych i ciekawych dodatków typu galerie, formularze, popupy, slidery, integracje z Facebookiem,
 • SEO, czyli optymalizacja treści na stronie, grafik, słowa kluczowe, opisy dodatkowe,
 • Wersje językowe na stronie internetowej, każda dodatkowa to ok.30% wartości strony,
 • *Opieka i wsparcie techniczne przez czas trwania naszej umowy hostingowej tylko dla klientów z naszym pakietem hostingowym!

Serwis i opieka!

Pomoc techniczna przy edycji strony, aktualizacje, monitoring strony www dla firm z Kościana i Wielkopolski

W skład pakietu „Opieka nad serwisem” wchodzi przede wszystkim: aktualizowanie WordPressa, motyw i wtyczki w WordPressie i jego kopię bezpieczeństwa. Wszystkim naszym klientom wdrażamy Certyfikat SSL!

Pozycjonowanie stron internetowych Kościan

Oferta SEO dla firm z Kościana i okolicy

Portfolio

Przykłady realizacji stron internetowych z Kościana i całej Wielkopolski

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz wątpliwości, pytania, napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Konsultacja telefoniczna lub mailowa jest całkowicie bezpłatna! Jeśli posiadasz już stronę internetową, a chcesz ją zmienić lub rozbudować w wiadomości e-mail prześlij nam jej adres internetowy. 

Przewiń do góry