Strony internetowe Środa Wielkopolska

Tworzymy strony www dla klientów ze Środy Wielkopolskiej i okolic

Strony internetowe Środa Wielkopolska

Tworzymy strony www dla klientów ze Środy Wielkopolskiej i okolic

Oferta dla firm ze Środy Wielkopolskiej

Nasza oferta na stworzenie Strony www dla firm ze Środy Wielkopolskiej stanowi doskonałą promocję na lokalnym rynku!

Marketing internetowy dla firm i instytucji

MANTIKORA agencja interaktywna oferuje wsparcie w marketingu internetowym dla małych i średnich firm ze Środy Wielkopolskiej i okolic w zakresie projektowania graficznego na potrzeby Internetu. Tworzymy serwisy, portale i sklepy internetowe dla śremskich firm. Projektujemy logo i materiały reklamowe. Wspieramy lokalnych przedsiębiorców i zapraszamy do współpracy! Nasza oferta na Firmowy Serwis WWW, dotyczy stworzenia lub całkowitej przebudowy istniejącej już strony firmowej (*pod warunkiem, że jest wdrożona na systemie WordPress). Nie czekaj, wyprzedź lokalną i globalną konkurencję ze Środy Wielkopolskiej, przedstaw swoje produkty tak by klienci wybrali własnie Ciebie.

Estetycznie i zgodne z obowiązującymi trendami opisane, graficznie ciekawe, przedstawione produkty czy usługi Twojej firmy to klucz do sprzedażowego sukcesu! *Warunek przebudowy strony na WordPress, oprogramowaniu na licencji Open Source, aktualizowany i wspierany przez programistów na całym świecie! Istnieje możliwość rozbudowy strony i e- Katalogu, aktualizowaniu i moderowaniu. Internetowy Katalog – zobacz naszą ofertę na e-Katalog. To nowoczesne, rozwijane i aktualizowane narzędzie, które zapewni Twoim Klientom, aktualną ofertę usług czy produktów!

Od ponad 11 lat zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych dla firm z miasta Środa Wielkopolska. Staramy się realizując zlecenia rzetelnie i profesjonalnie.  Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim dla niedużych, rodzinnych biznesów. Zawsze dbamy o wysoką jakość usług, podczas realizacji firmowych stron internetowych nawet tych o niewielkim budżecie. Szczególnie dla nowo powstałych biznesów mamy doskonałe rozwiązanie na tzw. START w Internecie! Więcej o nas…

Obecnie nasze biuro mieści się w Kościanie na ul. Jana Kasprowicza 25, w Środzie Wlkp. czy w Śremie istnieje możliwość spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 792 262 205 / Kamil Kondras lub mailowym: studio@mantikora.pl

Z powodzeniem realizujemy powierzone nam zadanie zdalnie, często nie mieliśmy okazji spotkać się z naszymi klientami osobiście a współpracujemy od ponad 10 lat! Niekiedy rozmowa telefoniczna i dostarczone materiały pocztą elektroniczną w zupełności wystarczą by rozpocząć współpracę do której serdecznie zapraszamy.
Kinga i Kamil Kondras

Zapytaj o Stronę Internetową! zamów bezpłatną wycenę

Nie masz LOGO?

Jeśli dopiero zaczynasz działalność i nie posiadasz CI (identyfikacji wizualnej swojej firmy) – sprawdź naszą EXTRA ofertę na stworzenie profesjonalnego logo, wizytówek i innych materiałów reklamowych i promocyjnych dla Twojego biznesu.

Gwarantujemy wysoką jakość w przyzwoitej cenie :-)

Internetowy serwis na WordPress

Profesjonalne strony internetowe oparte o CMS WordPress. Specjalna oferta dla firm ze Środy Wielkopolskiej. Proces projektu i wdrożenie panelu administracyjnego, opieka nad serwisem!

Firmowa, wizerunkowa strona internetowa dla firm ze Środy Wielkopolskiej jest najczęściej wybieraną przez klientów

Pozyskaj nowych klientów poprzez profesjonalną stronę www. Zaprezentuj swoje usługi i produkty w sieci. Firmowa strona www opisze historię Twojej firmy a aktualna oferta i rzetelne informacje uwiarygodnią jej ofertę. Prawidłowo zaprojektowana i wdrożona strona internetowa to klucz do sukcesu w internecie. Oferta dla firm ze Środy Wielkopolskiej zawiera: slajdery, galerie produktów, blog, formularz, wersje językowe czy opinie. By Twój serwis internetowy był, widoczny na wysokiej pozycji w wynikach Google powinna, być profesjonalnie pozycjonowana. Prawidłowo zoptymalizowana i rozbudowywana.

Firmowa strona internetowa to:


  • Projekt graficzny stworzony tylko dla Państwa (autorski szablon),
  • Użyteczny serwis internetowy (UX), przyjazny i dostępny,
  • Mobilność. Strona www dopasowuje się do urządzeń mobilnych, telefonów, tabletów,
  • System WordPress, który jest system na licencji open source, modernizowany i nieustannie aktualizowany,
  • Bardzo prosty w edytowaniu treści na stronie panel CMS do zarządzania serwisem,
  • Najnowsze i bezpieczne technologie, sprawdzone dodatki i wtyczki,
  • Bezpieczeństwo strony kopie zapasowe, certyfikaty SSL,
  • Wiele dodatkowych modułów: galerie, formularze, popupy, slidery, integracje z Facebookiem,
  • Optymalizacja (SEO) treści na stronie, grafik, słowa kluczowe, opisy dodatkowe,
  • Nasza super oferta: opieka i wsparcie techniczne przez czas trwania naszej umowy hostingowej! Tylko dla klientów z naszym pakietem hostingowym

Serwis i opieka!

Pomoc techniczna przy edycji strony, aktualizacje, monitoring strony www dla firm ze Środy Wielkopolskiej i Wielkopolski

W skład pakietu „Opieka nad serwisem” wchodzi przede wszystkim: aktualizowanie WordPressa, motyw i wtyczki w WordPressie i jego kopię bezpieczeństwa. Wszystkim naszym klientom wdrażamy Certyfikat SSL!

Pozycjonowanie stron internetowych Środa Wielkopolska

Oferta SEO dla firm ze Środy Wielkopolskiej i okolicy

Portfolio

Przykłady realizacji stron internetowych ze Środy Wielkopolskiej i całej Wielkopolski

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz wątpliwości, pytania, napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Konsultacja telefoniczna lub mailowa jest całkowicie bezpłatna! Jeśli posiadasz już stronę internetową, a chcesz ją zmienić lub rozbudować w wiadomości e-mail prześlij nam jej adres internetowy. 

Przewiń do góry